Neohodnotené

Workoutový prvok - Monkey 's Bradlá 04AB

Workoutové fitness zariadenie určené na vykonávanie cvikov vo vonkajšom prostredí. Monkey 's Bradlá   04AB  určené na rozvoj sily pri cvičení s vlastnou váhou vo vonkajšom prostredí

Skladom
Kód: 5351
Značka: HEROLD
€702,96 €580,96 bez DPH
Kategória: Workoutová Ihriska
Záruka: 5 let
workoutovy prvek bradla 04ab p50434
Novinka Tip Předobjednávka
ZADARMOZADARMO

Workoutové fitness zariadenie určené na vykonávanie cvikov vo vonkajšom prostredí. Monkey 's Bradlá   04AB   sú určené na rozvoj sily pri cvičení s vlastnou váhou vo vonkajšom prostredí. Cviky je možné vykonávať vo výškových úrovniach 1,3 a 1m nad zemou. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu detí, mládeže i dospelých.

Zariadenie je prispôsobené pre cvičiaci osoby s minimálnou výškou 140 cm.

Dodávka obsahuje kotvenie   a všetok spojovací materiál potrebný na zostavenie spoločne s montážnym návodom. Ak si na montáž netrúfate sami, radi Vám montáž zabezpečíme - cena montáže na dotaz.

Zostava je tvorená masívnou konštrukciou z   lepených hranolov 12x12 cm   a kovových   zinkových rúr s priemerom 38 mm, ukotvených do terénu kovovými kotvami do betónového lôžka. Kotvenie tiež zamedzuje kontaktu dreva so zemou, aby vám zostava dlho vydržala.

Pre zvýšenie životnosti odporúčame drevené časti natrieť ochranným lazúrovacím lakom, ktorý zároveň drevu dodá žiarivejší odtieň.

Zostava nemá žiadne požiadavky na dopadovú plochu. Preto je možné ju kotviť priamo na trávnik. Zachová si tak svoj prírodný vzhľad a nenásilne tak doplní okolí, či už budete zostavu umiestňovať do praku alebo lesa, zároveň ale rovnými líniami nenaruší moderný vzhľad miest a obcí. Napriek tomu odporúčame pod vežu položiť zatrávňovacie dosky   Grass alebo   Saf , ktoré ochránia trávnik pod zostavou proti vyšliapanie.

Pre doplnenie tohto a iných workoutových ihrísk ponúkame širokú škálu cvičiacich fitness   prvkov   a   zostáv.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie