Neohodnotené

Workout fitness - Zostava C

Workoutové fitness zariadenie určené na vykonávanie cvikov vo vonkajšom prostredí. Rebríky a hrazdy sú určené na rozvoj sily pri cvičení s vlastnou váhou. Prvok umožňuje individuálne aj skupinové cvičenie na jednotlivých oddieloch konštrukcie. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu občanovi

Skladom
Kód: 5363
Značka: HEROLD
€14 147,80 €11 692,40 bez DPH
Kategória: Celokovové ihriská
Záruka: 5 let
jpg (13)
Novinka Tip Předobjednávka
ZADARMOZADARMO

Workoutové fitness zariadenie určené na vykonávanie cvikov vo vonkajšom prostredí. Rebríky a hrazdy sú určené na rozvoj sily pri cvičení s vlastnou váhou. Prvok umožňuje individuálne aj skupinové cvičenie na jednotlivých oddieloch konštrukcie. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu občanovi.

Zariadenie je prispôsobené pre cvičiaci osoby s minimálnou výškou 140 cm.

workoutová zostava C   obsahuje:

7x hrazda vo výškach od 1,7m do 2,4m

2x vodorovné žebřeiny vo výškach 2,2 a 2,7m

1x zvislá rebriny

2x šplhacie tyč do výšky 2,5m

Dodávka obsahuje všetok spojovací materiál potrebný k zostaveniu   spoločne s montážnym návodom. Ak si na montáž netrúfate sami, radi Vám montáž zabezpečíme - cenu montáže nájdete v súvisiacich produktoch.

Zostava je tvorená   masívnou kovovou konštrukciou z jaklov 9x9 cm a rúrok s priemerom 38 mm. Kotvenie do terénu je zaistenú predĺžením nosnej konštrukcie a uložením do betónového lôžka.

Vo verzii HEROES sú   v akékoľvek materiály kovové diely sú opatrené nástrekom práškovej farby Komaxit

Cvičiaci zostava má   pádovú výšku s veľkosťou nad 1,5 m je teda pod zostavou potrebné vytvoriť dopadovú plochu tlmiaci pád s veľkosťou 90 m2.

Dopadové plochy je možné vytvoriť zo sypkého materiálu (piesku, štrku kôry) o sile min 30cm.

Odporúčame dopadové dosky Grass alebo   Saf , ktoré sú jednoduché na inštaláciu aj vlastné údržbu a zároveň chráni trávnik pod ihriskom proti vyšliapanie.

Pre doplnenie tohto a iných workoutových ihrísk ponúkame širokú škálu cvičiacich fitness   prvkov   a   zostáv.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie