Neohodnotené

Workout fitness - Cubs 1

Konštrukcia z masívnych hranolov, trubiek a lán tvoria kompaktný celok. Na zostave možno vykonávať základné workoutové cviky s využívaním vlastnej váhy. Pre ľahšie lezenie prvok ponúka možnosť lezenie na lanovej siete, ktoré sú k zostave pripojená pod uhlom 60 °.

Skladom
Kód: 5366
Značka: HEROLD
€7 594,57 €6 276,50 bez DPH
Kategória: Celokovové ihriská
Záruka: 5 let
jpg (15)
Novinka Tip Předobjednávka
ZADARMOZADARMO

Konštrukcia z masívnych hranolov, trubiek a lán tvoria kompaktný celok. Na zostave možno vykonávať základné workoutové cviky s využívaním vlastnej váhy. Pre ľahšie lezenie prvok ponúka možnosť lezenie na lanovej siete, ktoré sú k zostave pripojená pod uhlom 60 °.

Prvok umožňuje individuálne aj skupinové cvičenie na jednotlivých oddieloch konštrukcie. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu detí, mládeže i dospelých.

Zariadenie je prispôsobené pre cvičiaci osoby s minimálnou výškou 140 cm.

Monkey 's Cubs 1   ponúka cvičenia na:

1x hrazda vo výške 1,7m

1x bradlá v výške 1,2m

1x vodorovná rebriny vo výške 2,5m

1x zvislá rebriny

1x lanová sieť s veľkosťou 1,2x1,8m

Dodávka obsahuje všetok spojovací materiál potrebný k zostaveniu   spoločne s montážnym návodom. Ak si na montáž netrúfate sami, radi Vám montáž zabezpečíme - cenu montáže nájdete v súvisiacich produktoch.

Zostava je tvorená   masívnou kovovou konštrukciou z jaklov 9x9 cm a rúrok s priemerom 38 mm. Kotvenie do terénu je zaistenú predĺžením nosnej konštrukcie a uložením do betónového lôžka.

Na výrobu siete boli použitá polypropylénová laná s oceľovou výstužou o sile 16mm. Zároveň všetky plastové komponenty sú z vysoko kvalitného tvrdeného plastu, farbeného v hmote. Je teda zaistená jeho dlhá životnosť a stálofarebnosť.

Vo verzii HEROES sú   v akékoľvek materiály kovové diely sú opatrené nástrekom práškové farby, Komaxit

Cvičiaci zostava má   pádovú výšku s veľkosťou nad 1,5 m je teda pod zostavou potrebné vytvoriť   dopadovú plochu tlmiace pád o veľkosti 35 m2.

Dopadové plochy je možné vytvoriť zo sypkého materiálu (piesku, štrku alebo kôry) o sile min 30cm.

Ako ideálne riešenie odporúčame dopadové dosky zatrávňovacie dosky   Grass alebo   Saf , ktoré sú jednoduché na inštaláciu aj vlastné údržbu a zároveň chráni trávnik pod ihriskom proti vyšliapanie.
Pre doplnenie tohto a iných workoutových ihrísk ponúkame širokú škálu cvičiacich fitnes prvkov   a   zostáv.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie