Neohodnotené

Vibračný masážny pištole 20

Jedinečná masážna pomôcka pre uvoľnenie svalov po tréningu či nahromadeného stresu. Jednoduchá manipulácia, šesť rôznych hlavíc, praktický kufrík.

Skladom
Kód: 5999
€155,72 €128,69 bez DPH
Kategória: Doplňky
pistole 20
Novinka Tip Předobjednávka

Masáž poskytuje zrejme najlepšie terapiu tela po náročnom športovom alebo pracovnom výkone. Na tento účel bola vytvorená vibračný masážny pištole Merco Massage Gun 20. Tento užitočný pomocník Vám sprostredkuje regeneráciu unavených svalov po tvrdom tréningu, po namáhavej svalovej záťaži aj po duševnom vyčerpaní po celodennom sedení v kancelárii. Massage Gun 20 je tiež masírovaním schopná brániť tuhnúcim fasciím spôsobujúcim bolesť svalov, kŕčom i zápalom, ktoré sú spôsobené práve nadmernou záťažou a trením vo fasciách medzi svalmi. Vibračný pištoľ je vybavená šiestimi odlišne tvarovanými, výmennými hlavicami, ktoré užívateľovi sprostredkujú uvoľnenie postupne všetkých častí tela. Vyberte jednu z hlavíc, nastavte požadovanú intenzitu kmitov od úrovne 1 - 20 a môžete začať. Bezdrôtová masážne pištoľ je vybavená lítiovou batériou s kapacitou 2500 mAh, ktorý je schopná poháňať pištoľ s každým nabitím cez dve hodiny. Massage Gun 20 je ďalej vybavená LED idikátor pre upozornenie stavu batérie, aby vás počas masírovania nemilo neprekvapil náhly výpadok. Merco Massage Gun 20 neváži viac ako 1 kilogram, je preto pomerne ľahko manipulovateľná. K tejto vlastnosti prispieva aj protišmyková rukoväť, ktorá absorpciou minimalizuje vonkajšie vibrácie. Massage Gun 20 masážne pištole od Merca je ponúkaná s kufríkom na zips.

Massage Gun 20:
- Príslušenstvo: dobíjací adaptér / šesť výmenných masážnych hlavíc / kufrík / návod
- Nastavenie: 1 - 20 úrovní rýchlosti kmitov
- Odnímateľná, dobíjacie, lítiová batéria s kapacitou 2500 mAh
- Dotykový display
- Napätie: 100 - 240 V, 50/60 HZ
- Rozmery pištole: 24,5 x 17,5 x 6,8 cm
- Rozmery balenia: 34,5 x 25 x 11 cm
- Hmotnosť pištole: 0,83 kg
- Hmotnosť balenia: 1,45 kg
- Nabíjanie až 6 hodín
- Životnosť batérie na jedno nabitie min. 2 hod.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie