Neohodnoceno

Vetimax Raptor EX

Ľahká jednotka VertiMax Raptor EX je revolučný, prenosný tréningový systém odporu, ktorý využíva patentovanú Elastickú tréningovú technológiu VertiMax k vývoju atletickej rýchlosti a sily. Jednotku VertiMax Raptor EX možno pripojiť k akémukoľvek ohradníka, stene alebo k nášmu prenosnému upevňovaciemu zariadenie, ktoré umožňuje športovci premeniť akýkoľvek priestor na prvotriednu tréningové stredisko rýchlosti a sily.

Skladom
Kód: 4706
Značka: Vertimax
€3 479,29 €2 875,45 bez DPH
Kategorie: Vertimax
Záruka: 2 roky
714aJ nQnTL. SL1500
Akce Novinka Tip

Ľahká jednotka VertiMax Raptor EX je revolučný, prenosný tréningový systém odporu, ktorý využíva patentovanú Elastickú tréningovú technológiu VertiMax k vývoju atletickej rýchlosti a sily. Jednotku VertiMax Raptor EX možno pripojiť k akémukoľvek ohradníka, stene alebo k nášmu prenosnému upevňovaciemu zariadenie, ktoré umožňuje športovci premeniť akýkoľvek priestor na prvotriednu tréningové stredisko rýchlosti a sily. Jednotka VertiMax Raptor EX má všetky schopnosti VertiMax Raptor Dual, ale s tréningom mimo platformu približne     45 yardov len s jedným pásmom.   Možnosti pásma Raptor sú nasledovné:

priemer odpor Farba
1/4 " Stredná ČERVENÉ
5/16 " silnejší MODRÝ
3/8 " najsilnejšie

ŠEDÁ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení