Neohodnoceno

tréningový puk Green Biscuit

Najlepšie off-ice puk na trhu! Základnou myšlienkou pri vytváraní puku Green Biscuit Original bolo vyrobiť puk, ktorý sa pri hraní na ulici nebude pretáčať a poskakovať. Puk, s ktorým by šlo hrať ako na ľade. Myšlienka dobrá, ale ako taký puk vyrobiť? Ako znížiť trenie a vibrácie puku?

Farba
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladom Na otázku Skladom Skladom Zvolte variantu
Kód: 3635/CER 3635/MOD 3635/ZEL 3635/ORA Zvolte variantu
Značka: Greenbiscuit
€12,24 €10,12 bez DPH
Kategorie: Stickhandling pomůcky
Záruka: 2 roky
Galerie022 green biscuit p
Akce Novinka Tip

Rozmery puku Green Biscuit sú zhodné s rozmermi hokejového puku, Green Biscuit má však nižšiu hmotnosť. Je o 28 gramov ľahší a vďaka tomu sa na vonkajšom povrchu (asfalt, betón) pôsobením nerovností chová rovnako ako klasický hokejový puk na ľade (kĺže, nezasekáva sa). Green Biscuit má dvojdielnu pohyblivú konštrukciu, ktorá je spojená tromi kovovými skrutkami, medzi ktorými sú navyše dištančné gumy. Tento šikovný systém funguje ako tlmič, ktorý zabraňuje puku pretáčanie a poskakovanie pri každom kontakte a rýchlejšom pohybe.

Green Biscuit Original je na trhu už niekoľko rokov. A nie je sám. Vyrábajú sa aj ďalšie variácie puku. Strelecký puk Green Biscuit Snipe alebo Green Biscuit Pre , ktorý má po obvode gumičku, pre lepšie priľnutie k hokejke. O týchto modeloch si povieme v niektorom z ďalších článkov.

  • Green Biscuit sa na hrubom povrchu nepretáča, nezasekáva a nekutálí ako klasický puk
  • Rozmer klasického seniorského puku, je však o niečo ľahšia
  • Výborná pomôcka pre tréning rýchlych rúk
  • Nie je určený pre streľbu, strelecký puk Green Biscuit Snipe .

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení