1 hodnotenie

Tréningový nahrávač One-Timer Passer + strelecká doska Shooting Pad Jr

Špeciálny set, ktorý obsahuje streleckú dosku Shooting Pad Jr a tréningový nahrávacích One-Timer. Zažite pocit ako by ste boli práve na ľade so svojím spoluhráčom!

Skladom
Kód: 112
Značka: Winnwell
€117,61 –17 % €97,32 €80,43 bez DPH
Kategória: Tréningové sety
Záruka: 2 roky
Kopie návrhu Kopie návrhu reklamní koláž (8)
Akcia Tip
€117,61 –17 %

 

Strelecká doska Shooting Pad Jr + nahrávač One Timer

Shooting Pad Jr je špeciálna plastová doska s prímesou polymérov, ktoré sa nachádzajú aj v umelom ľade, pre nácvik streľby a stickhandling. Kĺzavosť dosky je porovnateľná s klasickým ľadom. Rozmery sú 1x0,5 metra.

Pri použití OneTimer nahrávača získate skvelú možnosť streľby z prvej.

Nový One-Timer nahrávač je perfektný pomôcka pre hráčov, ktorí hľadajú tréningovú pomôcku pre zlepšenie prihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráči simulovať herné situácie v pohodlí vlastného domova alebo kdekoľvek mimo ľad. Pomocou nahrávača zlepšíte prihrávky, príjem puku a streľbu z prvej. Už nebudete mať tvrdé ruky. Po pár tréningoch uvidíte rozdiel.

One-Timer jednoducho pripevníte na streleckú dosku, stickhandling plochu, umelý ľad alebo podlahu. Tréning prihrávky nebol nikdy jednoduchšie. Posuňte vaše schopnosti na ďalšiu úroveň.

One-Timer má skvelé vlastnosti v porovnaní s cenou!

Obsah balenia:

  • 1x One-Timer
  • 1x náhradný reflexný pás
  • 2x samostatné špeciálne skrutky pre jednoduché pripevnenie na streleckú dosku alebo podlahu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie