Neohodnotené

Tréningová hracia doska Game Changer

Posuňte hrou k šikovnosti svojho syna k dokonalosti. Elektronická t réninková plastová doska Game Changer pomôže hokejistom zlepšiť ich zručnosť k posunu vo svojich schopnostiach. Hrajte si zábavne v rôznych herných módoch, kde budete cvičiť ovládanie puku na mieste, medzi rôznymi bodmi na doske, a zároveň sa vyhýbať miestam, ktorá vám berú body do konečného skóre.

Skladom
Kód: 5069
Značka: Game Changer
€445,80 –9 % €405,23 €334,90 bez DPH
403825 game changer 82137
Novinka Tip
€445,80 –9 %

Elektronická tréningová doska Game Changer

Revolučná pomôcka, ktorá zdokonaľuje techniku palice skrze zábavu. Je zameraná na všetky vekové kategórie a ponúka 9 herných módov vhodných ako pre deti, tak dospelých. Herné módy ponúka cvičenia vedenie kotúče, postreh, rýchlosť rúk a ďalšie. Hodí sa do vnútorných aj vonkajších priestorov.

Sestavba dosky

Dosku trvá zostaviť približne 10 minút. Obe časti dosky je potreba spojiť k sebe, následne naskrutkovať kovové hroty na kovové podložky a umiestniť ich aj s hrotmi do oboch koncov dosky, aby sa naskrutkované hroty prestrčil do pripravených otvorov v doske.

Po naskrutkovaní nasleduje navlečenie nahrávacie gumy na pripravené hrotmi. Gumy sa navlečú tak, aby bola menšia medzera medzi doskou a gumami, za účelom zlepšenia pruženia gúm.

Odporúča sa potom naniesť tenkú vrstvu spreje na dosku a rozotrieť handrou, aby sa dosiahla optimálna kĺzavosti.

Nakoniec stačí dosku pripojiť do zdroja.

herné módy

Game Changer ponúka 9 herných módov, módy 8 a 9 sú pre dvoch hráčov, ku ktorým je potrebné prikúpiť druhý i-puk.

Mód 1 - Classic

1 hráč, 60 sekúnd. Náhodne sa objavujú červené terče, úlohou je čo najrýchlejšie je triafať a zbierať tým body.

Mód 2 - The Mine

1 hráč, 60 sekúnd. Rovnaké ako mód 1, ale zároveň sa objavujú modré terče, ktoré sa triafať nesmie. Za každý trafený modrý terč sa strhávajú body.

Mód 3 - Extreme Speed

1 hráč, 30 sekúnd. Hra na rýchle ruky, triafa sa jeden červený terč, ktorý stojí stále na rovnakom mieste.

Mód 4 - Quick Hands

1 hráč, 60 sekúnd. Tiež hra na rýchle ruky, terče sú dva, zostávajú na rovnakých miestach.

Mód 5 - Toe Drag

1 hráč, 60 sekúnd. Trénovanie sťahovanie kotúča špičkou čepele. Vyberú sa 2 červené terče (z každej polovice ihriska jeden), potom sa triafajú vybrané terče, ktoré zostávajú na rovnakom mieste.

Mód 6 - The Square

1 hráč, bez časovača. Zobrazí sa 4 modré terče do tvaru štvorca. Úlohou je viesť puk medzi terču tak, aby sa puk žiadneho nedotkol. Za trafenie modrého terča je trestný bod, plusové body sa nezbierajú. Cieľom je plynulý pohyb.

Mód 7 - Lying Eight

1 hráč, bez časovača. Zobrazí sa 2 modrej terče, medzi ktorými sa kotúč vedie v tvare ležatej osmičky, tak aby sa puk terčov nedotkol. Za trafenie modrého terča je trestný bod, plusové body sa nezbierajú.

Mód 8 - Classic Multiplayer

2 hráči, 60 sekúnd. Pre tento mód je potreba kúpiť druhý i-puck pre súpera. Každý hráč má polku hřišrě, na ktoré sa zobrazujú terče v jeho farbe (1. má červené, 2. má modré). Cieľom je trafiť čo najviac terčov na svojej polovici, za každý sa získava bod. Kto získa viac bodov, vyhral. Druhému hráči sa body zobrazujú na časovači, čas sa teda nezobrazuje, ale posledných 10 sekúnd je zvukovo odpočítavané ..

Mód 9 - Extreme speed multiplayer

2 hráč, 30 sekúnd. Pre túto hru je potreba druhý i-puck pre súpera. Každý hráč má svoju polku ihriska, na ktoré je stále na rovnakom mieste zobrazený červený terč. Vyhráva ten, kto ho viackrát v časovom limite trafí. Druhému hráči sa body zobrazujú na časovači, čas sa teda nezobrazuje, ale posledných 10 sekúnd je zvukovo odpočítavané.

Posuňte hrou k šikovnosti svojho syna k dokonalosti. Tréningová plastová doska Game Changer pomôže hokejistom zlepšiť ich zručnosť k posunu vo svojich schopnostiach. Hrajte si zábavne v rôznych herných módoch, kde budete cvičiť ovládanie puku na mieste, medzi rôznymi bodmi na doske, a zároveň sa vyhýbať miestam, ktorá vám berú body do konečného skóre.

Obsah balenia dosky Game Changer:

  • Doska Game Changer (2 časti)
  • i-Puck
  • sprej na kĺzavosť dosky
  • 2 × odrazová guma
  • nabíjačka

Rozmer dosky: 170 × 83 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie