1 hodnocení

Syntetický ľad Ice Revolution puzzle doska (10ks)

Pomocou HS Synthetic Ice Revolution Tiles si môžete vyskladať plochu zo syntetického ľadu v rôznom tvare a veľkosti. Patentované symetrické dlaždice sa spoja v ľubovoľnom smere a celý povrch zmontujete za pár minút.

Uvedená cena je za jeden box (obsah boxu je 10 ks dlaždíc)!

Kvalita
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladom Skladom Zvolte variantu
Kód: 5507/STA 5507/PRE Zvolte variantu
€204,63 od €204,63 –5 % - až –5 % €194,43 €204,63 od €194,43 €160,69 bez DPH €169,12 bez DPH od €160,69 bez DPH
Kategorie: Umělé ledy - Syntetický led
Záruka: 2 roky
revolution skatable tiles 09
Akce Novinka Tip
€204,63 od €204,63 –5 % - až –5 %

Odolný s malou údržbou

Ľad sa dá zároveň používať vnútri aj vonku - Je výborne odolný proti vode a vlhkosti!   UV ochrana je samozrejmosťou! Dlaždice sú vysoko odolné voči poveternostným podmienkam, bezproblémovo odolávajú vonkajšiemu chladu a teplu. Je tiež samo mazacie, čo znamená, že nie sú potrebné žiadne druhy voskov alebo prídavné kvapaliny, môžete ho používať vo všetkých podmienkach. Dlaždice sú dodávané s 2 ročnou zárukou.

ezgif-7-ecbaaa80fccc_1

 

flexibilná konštrukcia

Ľad sa skladá z "puzzle" dosiek, ktoré do seba perfektne zapadajú a dajú sa akokoľvek poskladať k sebe. Vďaka tomu si môžete sami navrhnúť hraciu plochu podľa vlastnej potreby! HS Revolution Tiles sa dobre vysporiada aj s mierne nerovným podkladom a je zároveň dostatočne pevný na to, aby na ňom zaparkovalo auto, čím sa stáva ideálnym do vašej garáže. Zároveň je c ENOVA dostupnejšie než väčšie tradičné syntetické ľadovej panely.

                                              Štandard rozmer Standart dlaždice je 45.7cm x 45.7cm x 11.1mm s predpokladanou životnosťou 3-5 rokov

                                              Premium rozmer Premium dlaždice je 45.7cm x 45.7cm x 12.6mm s predpokladanou životnosťou 5-7 rokov

5507-4

POROVNANIE VŠETKÝCH SYNTETICKÝCH POVRCHOV OD FIRMY HOCKEYSHOT

Bez názvu (680 × 220 px)-SK

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI POVRCHMI REVOLUTION A EXTREME GLIDE SYNTHETIC ICE?


Pre začiatok sa pozrime na základné podobnosti! Obaja sú syntetický ľad napustený kĺzavosťou, ktorý užívateľovi umožňuje korčuľovať na povrchu bez potreby ďalších prostriedkov na zlepšenie sklzu. Montáž oboch povrchov je jednoduchá a na oboch je možné použiť všetky typy korčulí.

Pre základné rozdiely sú dlaždice Revolution Tiles malé tvarované štvorce (45.72cm x 45.72cm), ktoré je možné korčuľovať na jednej strane. Jedná sa o syntetický ľad, ktorý ponúka faktor odporu medzi 10-15% v závislosti od korčuliara. Vzhľadom na ich menšiu veľkosť a tenšie zloženie povrchu sú často považované za najdostupnejší variant syntetického ľadu na trhu. Extreme Glide Panels sú robustné, veľké, obojstranné korčuliarske panely, ktoré sú ponúkané v štandardných veľkostiach 122cm x 122cm a 122cm x 244cm. Sú syntetickým ľadom, ktorý poskytuje prvotriedny výkon s dynamickou odozvou hrany. To je spôsobené tuhosťou panelu a špeciálnou klznou receptúrou zabudovanou do celého jadra.

Treba poznamenať, že dlaždice Revolution Tiles majú symetrický spojovací systém klipovania, zatiaľ čo panely Extreme Glide majú každý presne rezaný rybinový spoj. Revolution Tiles a Extreme Glide ako také nemajú kompatibilitu pripojenia.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení