Neohodnotené

Strelecká doska Winnwell Shooting Pad Pro

Strelecké dosky Winnwell Shooting Pad Pro sú vyrobené zo zmesi špeciálnych polymérov, ktoré sú obsahom umelého ľadu. Kĺzavosť dosky je porovnateľná s klasickým ľadom. Môžete tak bez obáv trénovať streľbu s klasickým hokejovým pukom.

Originálne strelecká doska Schooting Pad Pre s rozmerom 1,5 x 0,75m, musí mať hrúbku dosky 5mm.

Originálne Strelecká doska Schoting Pad Extreme o rozmere 3 x 1,5 m, musí mať hrúbku dosky 3mm.

Skladom
Kód: 20171110002
Značka: WinnWell
€96,54 –29 % €68,39 €56,52 bez DPH
Kategória: Střelecké desky + sportovní povrch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
strelecka deska winnwell shooting pad pro
Akcia Novinka Tip
€96,54 –29 %

Extrémne rýchle sú na plochách Winnwell tréningové puky Green Biscuit . Ak teda chcete trénovať techniku s palicou, stickhandling doporučujeme vyskúšať túto kombináciu. Aká je životnosť dosiek? Sú takmer nezničiteľné. Pri bežnom zaobchádzaní (doska bude slúžiť k tréningu streľby alebo iných hokejových zručností) vydrží naozaj veľa. Opotrebenie a škrabance, s ktorými sa musí počítať, nijako neovplyvňujú výborné vlastnosti dosiek, alebo ich kĺzavosť.


Škrabance a drobné ryhy naviac umocňujú vlastnosti klasického ľadu, ktorý tiež nie je 100% hladký. Ako sa ale hovorí, všetkého veľa škodí! Ak máte na doske drobný štrk alebo ostré kamienky vždy je dobré dosku omiesť a očistiť. Je potreba nejaká špeciálna údržba? Nie je! Na dosky sa nepoužívajú žiadne špeciálne prípravky, alebo leštičky.

Ak je doska špinavá, stačí ju zamiesť, alebo utrieť vlhkou handrou, nechať uschnúť a môžete znova začať trénovať. Doska Shooting Pad PRO je prostredný variant - 5 mm hrubá doska s rozmermi 1,5 x 0,75 m. Prenosná tréningová doska, s ktorou už máte väčší manévrovací priestor. Streľba s nahrávačom, stickhandling alebo nácvik vhadzovaní zvládnete bez väčších problémov.

Vďaka rozmerom a predovšetkým hrúbke 5mm je doska perfektne rovná. Nemusíte sa báť nejakých vlniek alebo nerovností.

Rovnako ako menšie variant Shooting Pad JRShooting Pad Pre praktické madlo. Dosku nedá zrolovať, ak budete chcieť rolovacie dosku, mrknite sa na model Extreme. Dosku možno použiť vonku i doma. Strelecká doska ochráni Vašej drahú hokejku proti poškodeniu, ako sa tomu stáva na tvrdom povrchu ako je betón alebo dlažba. Povrch dosky maximálne simuluje klasický ľad.

  • Rozmery 1,5 x 0,75 m (šírka cca 5 mm)
  • Kĺzavosť ako klasický ľad, simuluje skutočnú ľadovú plochu
  • Doska má praktické madlo pre lepšiu manipuláciu
  • Pri použití streleckej dosky odpadajú starosti s nežiaducimi značkami, šmuhy od palíc či hokejových pások na podlahe, dlažbe pod
  • Slnečné lúče nemení vlastnosti dosky
  • Možno používať doma aj vonku
  • Odporúčame používať spolu s nahrávačom One-timer passer

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie