Neohodnotené

Strelecká doska Winnwell Shooting Pad JR

Najmenší zo streleckých dosiek. Doska Winnwell Shooting Pad JR má rozmery 1 x 0,5 m. Hrúbka dosky je potom 3 mm. Vďaka rozmerom je táto doska obľúbené najmä pre veľmi jednoduchú manipuláciu a prenosnosť.

Skladom
Kód: 20171110003
Značka: WinnWell
€54,02 –33 % €36 €29,75 bez DPH
Kategória: Střelecké desky + sportovní povrch
Záruka: 2 roky
strelecka deska winnwell shooting pad jr
Akcia Novinka
€54,02 –33 %

Dosky Winnwell Shooting Pad sú vyrobené zo zmesi špeciálnych polymérov, ktoré sú obsahom umelého ľadu. Kĺzavosť dosky je porovnateľná s klasickým ľadom. Môžete tak bez obáv trénovať streľbu s klasickým hokejovým pukom. Extrémne rýchle sú na plochách Winnwell tréningové puky Green Biscuit . Ak teda chcete trénovať techniku s palicou, stickhandling doporučujeme vyskúšať túto kombináciu.


Aká je životnosť dosiek? Sú takmer nezničiteľné. Pri bežnom zaobchádzaní (doska bude slúžiť k tréningu streľby alebo iných hokejových zručností) vydrží naozaj veľa. Opotrebenie a škrabance, s ktorými sa musí počítať, nijako neovplyvňujú výborné vlastnosti dosiek, alebo ich kĺzavosť. Škrabance a drobné ryhy naviac umocňujú vlastnosti klasického ľadu, ktorý tiež nie je 100% hladký. Ako sa ale hovorí, všetkého veľa škodí! Ak máte na doske drobný štrk alebo ostré kamienky vždy je dobré dosku omiesť a očistiť.

Je potreba nejaká špeciálna údržba? Nie je! Na dosky sa nepoužívajú žiadne špeciálne prípravky, alebo leštičky. Ak je doska špinavá, stačí ju zamiesť, alebo utrieť vlhkou handrou, nechať uschnúť a môžete znova začať trénovať.

Doska Shooting Pad JR je najmenší zo streleckých dosiek. Má rozmery 1 x 0,5 m. Hrúbka dosky je potom 3 mm. Vďaka rozmerom je táto doska obľúbené najmä pre veľmi jednoduchú manipuláciu a prenosnosť. Je vybavená madlom, dosku chytíte ako tašku a môžete vyraziť na tréning. Strelecká doska - Shooting pad JR je veľkostne uspôsobená naozaj len pre tréning streľby. Pokiaľ chcete trénovať stickhandling alebo ďalšie priestorovo náročnejšie zručnosti vyberajte väčší dosky ( Pro , Extreme ).

Dosku možno použiť vonku i doma. Strelecká doska ochráni Vašej drahú hokejku proti poškodeniu, ako sa tomu stáva na tvrdom povrchu ako je betón alebo dlažba. Povrch dosky maximálne simuluje klasický ľad. Rozmery 1 x 0,5 m (šírka cca 2-3mm) Kĺzavosť ako klasický ľad, simuluje skutočnú ľadovú plochu Doska má praktické madlo pre lepšiu manipuláciu Pri použití streleckej dosky odpadajú starosti s nežiaducimi značkami, šmuhy od palíc či hokejových pások na podlahe, dlažbe apod.

Slnečné lúče nemení vlastnosti dosky. Možno používať doma aj vonku. Odporúčame používať spolu s nahrávačom One-Timer Passer .

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie