Neohodnotené

Strelecká doska Winnwell Shooting Pad Extreme

Dosky Winnwell Shooting Pad sú vyrobené zo zmesi špeciálnych polymérov, ktoré sú obsahom umelého ľadu. Kĺzavosť dosky je porovnateľná s klasickým ľadom. Môžete tak bez obáv trénovať streľbu s klasickým hokejovým pukom.

Originálne doska s rozmermi 3 x 1,5 m, musí mať hrúbku dosky 3mm.

U streleckých dosiek Schooting Pad s rozmerom 1,5 x 0,75m, musí mať hrúbku dosky 5mm.

 

Skladom
Kód: 2017111001
Značka: WinnWell
€113,34 –4 % €109,29 €90,32 bez DPH
Kategória: Střelecké desky + sportovní povrch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
strelecka deska winnwell shooting pad extreme 3mm (1)
Akcia Novinka
€113,34 –4 %

Extrémne rýchle sú na plochách Winnwell tréningové puky Green Biscuit . Ak teda chcete trénovať techniku s palicou, stickhandling doporučujeme vyskúšať túto kombináciu. Aká je životnosť dosiek? Sú takmer nezničiteľné. Pri bežnom zaobchádzaní (doska bude slúžiť k tréningu streľby alebo iných hokejových zručností) vydrží naozaj veľa. Opotrebenie a škrabance, s ktorými sa musí počítať, nijako neovplyvňujú výborné vlastnosti dosiek, alebo ich kĺzavosť.

Škrabance a drobné ryhy naviac umocňujú vlastnosti klasického ľadu, ktorý tiež nie je 100% hladký. Ako sa ale hovorí, všetkého veľa škodí! Ak máte na doske drobný štrk alebo ostré kamienky vždy je dobré dosku omiesť a očistiť. Je potreba nejaká špeciálna údržba? Nie je! Na dosky sa nepoužívajú žiadne špeciálne prípravky, alebo leštičky.

Ak je doska špinavá, stačí ju zamiesť, alebo utrieť vlhkou handrou, nechať uschnúť a môžete znova začať trénovať. Doska Shooting Pad Roll Up Extreme je najväčší zo streleckých dosiek. Doska s rozmermi 3 x 1,5 m umožňuje naozaj kvalitný tréning. Priestranná rolovacie doska, na ktorej sa dá výborne trénovať streľba, stickhandling, vhadzovanie a ďalšie hokejové zručnosti na veľkom priestore.

Kvôli väčším rozmerom nemá doska žiadne manipulačné úchytky, ako menšie modely. Horšie je tiež celková manipulácia s doskou, ale ak jej nájdete stále miesto, budete určite spokojní. Dosku posielame zrolovanú v krabici, po rozbalení ju stačí položiť na rovný podklad a počkať, než sa dokonale zrovná a prispôsobí. Nejaký čas to zaberie, dosky Roll Up Extreme sú silné 2-3 mm a materiál má určitú pamäť. Doba úplného vyrovnania s podkladom je závislá na dobe, počas ktorej bola doska zmotania. Väčšinou býva do niekoľkých hodín pripravená k streľbe.

Dosku možno použiť vonku i doma. Strelecká doska ochráni Vašej drahú hokejku proti poškodeniu, ako sa tomu stáva na tvrdom povrchu ako je betón alebo dlažba. Povrch dosky maximálne simuluje klasický ľad. Roll Up dosky nemajú UV filter, neodporúčame je preto vystavovať dlhodobo slnečným lúčom (hrozí zvlnenie dosky). Rozmery 3 x 1,5 m (hrúbka dosky je 3mm). Kĺzavosť ako klasický ľad, simuluje skutočnú ľadovú plochu.

Odporúčame používať spolu s nahrávačom One-timer passer (nie je súčasťou - obrázok produktu je iba ilustračný!)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie