Neohodnotené

Monkey 's Workoutová zostava Cubs 3

Workoutová fitness cvičiaci zostava na ktoré možno vykonávať základné workoutové cviky na hrazdác h, rebrinách a šplhacie tyči. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu občanovi.

Skladom
Kód: 5324
Značka: HEROLD
€1 693,95 €1 399,96 bez DPH
Kategória: Workoutová Ihriska
Záruka: 5 let
workoutova sestava cubs 3 p42384
Novinka Tip Předobjednávka
ZADARMOZADARMO

Workoutová fitness cvičiaci zostava na ktoré možno vykonávať základné workoutové cviky na hrazdách, rebrinách a šplhacie tyči. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu občanovi.

Zariadenie je prispôsobené pre cvičiaci osoby s minimálnou výškou 140 cm.

Monkey 's workoutová zostava CUBS 3   obsahuje:

2x hrazda vo výške 1,6 a 2,2m

1x vodorovná rebriny vo výške 2,4m

1x zvislá rebriny

1x šplhacie tyč do výšky 2,5m

Dodávka   obsahuje kotvenie   a všetok spojovací materiál potrebný na zostavenie spoločne s montážnym návodom. Ak si na montáž netrúfate sami, radi Vám montáž zabezpečíme - cena montáže na dotaz.

Zostava je tvorená masívnou konštrukciou z   lepených hranolov 12x12 cm   a kovových   zinkových rúr s priemerom 38 mm, ukotvených do terénu kovovými kotvami do betónového lodžie. Kotvenie tiež zamedzuje kontaktu dreva so zemou, aby vám zostava dlho vydržala.

Pre zvýšenie životnosti odporúčame zostavu natrieť ochranným lazúrovacím lakom, ktorý zároveň drevu dodá žiarivejší odtieň.

Zostava nemá žiadne požiadavky na dopadovú plochu. Preto je možné ju kotviť priamo na trávnik. Zachová si tak svoj prírodný vzhľad a nenásilne tak doplní okolí, či už budete zostavu umiestňovať do praku alebo lesa, zároveň ale rovnými líniami nenaruší moderný vzhľad miest a

Pre doplnenie tohto a iných workoutových ihrísk ponúkame širokú škálu cvičiacich fitness   prvkov   a   zostáv.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie