Neohodnotené

Monkey 's Workoutová zostava Cubs 1 - Teens

Konštrukcia z masívnych hranolov, trubiek a lán tvoria komaktní celok. Na zostave lez vykonávať základné workoutové cviky s využívaním vlastnej váhy. Pre Lehrte lezenie prvok navízí možnosť lezenie na lanovej sieti, ktorá je k zostave pripojená pod uhlom 60 °.

Skladom
Kód: 5285
Značka: HEROLD
€3 219,75 €2 660,95 bez DPH
Kategória: Workoutová Ihriska
workoutova sestava teens p41243
Novinka Tip Předobjednávka
ZADARMOZADARMO

Konštrukcia z masívnych hranolov, trubiek a lán tvoria komaktní celok. Na zostave lez vykonávať základné workoutové cviky s využívaním vlastnej váhy. Pre Lehrte lezenie prvok navízí možnosť lezenie na lanovej sieti, ktorá je k zostave pripojená pod uhlom 60 °.

Prvok umožňuje individuálne aj skupinové civičení na jednotlivých oddieloch konštrukcie. Zostava je vhodná do obcí, parkov a ku školám a pomáha rozvíjať pohybovú aktivitu detí, mládeže i dospelých.

Zariadenie je prispôsobené pre cvičiaci osoby s minimálnou výškou 140 cm.

Monkey 's Cubs 1 - Teens   ponúka cvičenia na:

3x hrazda vo výške 1,7m a 1,8m

1x bradlá v výške 1,2m

1x vodorovná rebriny vo výške 2,5m

1x zvislá rebriny

1x lanová sieť s veľkosťou 1,2x1,8m

Dodávka   obsahuje kotvenie   a všetok spojovací materiál potrebný na zostavenie spoločne s montážnym návodom. Ak si na montáž netrúfate sami, radi Vám montáž zabezpečíme - cena montáže na dotaz.

Zostava je tvorená masívnou konštrukciou z   lepených hranolov 12x12 cm   a kovových   zinkových rúr s priemerom 38 mm, ukotvených do terénu kovovými kotvami v betónovom lôžku. Kotvenie tiež zamedzuje kontaktu dreva so zemou, aby vám zostava dlho vydržala. Na výrobu siete boli použitá   polypropylénová laná s oceľovou výstužou o sile 16mm. Zároveň všetky plastové komponenty sú z vysoko kvalitného tvrdeného plastu, farbeného v hmote. Je teda zaistená jeho dlhá životnosť a stálofarebnosť.

Pre zvýšenie životnosti odporúčame drevené časti natrieť ochranným lazúrovacím lakom, ktorý zároveň drevu dodá žiarivejší odtieň.

Cvičiaci zostava má v oblasti siete pádovú výšku s veľkosťou nad 1,5 m je teda pod zostavou potrebné vytvoriť   dopadovú plochu tlmiace pád o veľkosti 20m2.   Celkový voľný priestor potrebný pre umiestnenie zostavy je 5,14 x 8,38 m

Dopadové plochy je možné vytvoriť zo sypkého materiálu (piesku, štrku kôry) o sile min 30cm.

Ako ideálne riešenie odporúčame dopadové dosky zatrávňovacie dosky   Grass   alebo   Saf , ktoré sú jednoduché na inštaláciu aj vlastné údržbu a zároveň chráni trávnik pod ihriskom proti vyšliapanie.

Pre doplnenie tohto a iných workoutových ihrísk ponúkame širokú škálu cvičiacich fitness   prvkov   a   zostáv .

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie