Nový rad hokejových chráničov Supreme

Čím vynikajú hokejové chrániče Bauer Supreme? Chrániče Bauer sú vystužené najmodernejšími materiálmi (FleXorb, Vent Armor), dokonale absorbujú energiu aj z tvrdých nárazov. Anatomický strih a systém uchytenia Free Flex umožňuje voľnosť pohybu hráča.

Revolučná látka s technológiou 37.5 zaisťuje telu optimálnu teplotu - redukuje potenie a šetrí tým telesnú energiu hráča, je obsiahnutá aj vo výstelke holenných chráničov. Ramená BAUER S18 VAPOR 1X LITE s výstuhou FlexOrb chráni hrudnú kosť pred silným prudkým nárazom. Pevná priedušná pena Vent Armor účinne chráni obličky a rebrá

Systém uchytenia ramenných chráničov dobre fixuje chrániče k telu, polohu chrániča bicepsu si môžete nastaviť individuálne.

Chrániče holenia Bauer 1X využívajú technológiu FleXorb. Materiál chrániča Bauer 1X patrí medzi najbezpečnejšie materiály používané v hokejovej výstroji. Kĺb je pohodlne usadený v chrániči, výrazne nadštandardná je tiež ochrana holenia, ochrana lýtka a spodnej časti stehna, ktorú zaisťuje pevná priedušná pena Vent Armor. Chrániče Bauer 1X sú k nohe fixované systémom Anchor Strap, ktorý zaistí perfektné priľnutie.

Lakťové chrániče Bauer 1X zaujímajú čestné miesto medzi najbezpečnejšou hokejovou výzbrojou. Kĺb je chránený systémom FleXorb, ktorý pohlcuje energiu nárazu. Pena Vent Armor chráni biceps a predlaktia. Chrániče Bauer 1X padnú ako na mieru, hráč je chránený pred nástrahami hokejovej hry. Chrániče Bauer MX3 predstavujú top triedu hokejovej výstroje.

Lacnejšie varianty hokejových chráničov predstavujú chrániče Supreme 2S. Aj chrániče Supreme sa môžu pochváliť vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré chránia hráčov nadštandardne.

 

Výsledek obrázku pro BAUER S19 SUPREME 2S PRO SHOULDER PAD

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie