Nejpoužívanější fitness pomůcky k procvičení celého těla

Kto si chce udržať krásnu postavu a ideálnu mieru, mal by staviť na moderné fitness pomôcky určené na precvičenie mnohých svalových partií. Nech už prevádzkujete akýkoľvek šport, vždy je dôležitá celková kondícia organizmu. Vyberte si u nás fitness pomôcky, s ktorými dokonale precvičíte celé telo a posilňovanie s nimi bude navyše zábavou.

Obľúbenou fitness pomôckou používanou aj v rehabilitačných zariadeniach je balančná podložka Bosu. Podložka Bosu je vyvinutá pre balančné cvičenie, ktoré je zábavnejšie ako klasické posilňovanie. Fitness pomôcka Bosu je vhodná aj na tréning detí. Vďaka balančnému cvičeniu nedochádza k preťažovaniu svalov nadmernou záťažou, cvičiaci pracuje iba s vlastnou váhou. Pravidelné posilňovanie s fitness pomôckou Bosu odstraňuje stuhnutosť a bolestivosť svalov a kĺbov. Cvičenie je prirodzené a dochádza k precvičeniu hlboko uložených svalov. Fitness pomôcka Bosu Vám pomôže pri tvarovaní postavy, posilňovaní svalov a zlepšení celkovej kondície.

Pokiaľ chcete doma šetriť miesto a zároveň posilňovať na profesionálnej úrovni, vystačíte s jedinou fitness pomôckou – multitrainerom TRX. TRX je závesný posilňovací systém, ktorý je možné pripevniť k stromu alebo medzi dverný rám. Multitrainer TRX je fitness pomôcka vyvinutá pôvodne na výcvik profesionálnych vojakov. Pre svoje univerzálne použitie a skladnosť si multitrainer TRX našiel miesto v posilňovniach aj domácnostiach a stal sa jednou z najobľúbenejších fitness pomôcok súčasnosti. Pomáha posilňovať celý rad bežne používaných svalov, spevňuje celé telo. Hodí sa pre vrcholových športovcov aj začiatočníkov.

Výsledek obrázku pro bosu hockey

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie