Flowin – moderný tréningový koncept, s ktorým môžete posilňovať aj vonku

Flowin je moderný tréningový koncept, ktorý využíva váhu vlastného tela, čím sa eliminuje riziko preťažovania svalov nevhodne zvolenou záťažou. Tréningový systém Flowin pozostáva z veľkej cvičebnej podložky a niekoľkých maličkých podložiek pre ruky, nohy, kolená a lakte.

Ako vyzerá cvičenie s podložkou Flowin? Najprv si pripravíte veľkú cvičebnú podložku a potom umiestnite menšie podložky pod nohy a ruky. Následne vykonávate koncentrované krúživé pohyby. Menšími podložkami trite veľkú podložku. Sila záťaže je daná nielen vašou vlastnou váhou, ale aj intenzitou, s ktorou tlačíte na podložku.

Tréningový systém Flowin je veľmi šetrný ku kĺbom, cvičenie je bezpečné a riziko úrazov je minimálne. Flowin napomáha správnej koordinácii celého tela, dochádza k odstráneniu nežiaducich disbalancií. Metódu Flowin v posledných rokoch hojne využívajú rehabilitačné centrá, najmä pri poúrazovej rehabilitácii.

Podložka Flowin je skladná, ľahko prenosná, vhodná aj na outdoorové cvičenie. Flowin odoláva slnečnému UV žiareniu, v jarných a letných mesiacoch nemusíte byť zatvorení v posilňovniach ale môžete pohodlne trénovať vonku na čerstvom vzduchu. Akonáhle jarné slniečko zahreje trávnik, rozprestrite svoju podložku Flowin a urobte niečo pre svoje zdravie.

 

Výsledek obrázku pro flowin

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie