Korčule Bauer, za ktoré sa nemusí hanbiť ani hokejová reprezentácia

Keď český národ fandí našim hokejovým reprezentantom, tisíce hokejových fanúšikov si všímajú hokejistov, ktorí sa bleskovo pohybujú na korčuliach.

Túžite na ľade zažiariť ako hviezdy hokejovej reprezentácie MS? Svižný pohyb a držanie koordinácie na ľadovej ploche vám môžu uľahčiť Korčule Bauer. Bauer je preslávená značka úzko spätá s hokejovým vybavením hráčov reprezentácie. Korčule Bauer používajú známe hokejové esá aj tisíce začínajúcich hokejistov. Horúce novinky v kolekcii korčúľ Bauer podliehajú najmodernejším hokejovým trendom. Praktickosť, pohodlné nosenie a štýlový dizajn robia z korčúľ Bauer hokejovú pomôcku, s ktorou si užijete každú jazdu na ľade.

Zoznámte sa s našimi kandidátmi na najobľúbenejšie korčule roku 2015 - Korčule BAUER VAPOR X800 a korčule BAUER VAPOR 1X, ktoré boli navrhnuté k tej najrýchlejšej jazde na ľade. Tieto korčule majú vysoký stupeň ochrany nohy, strih podrážky je skosený do tvaru „V“. Korčule Vapor sú unikátne vďaka použitiu najmodernejších technológií, šitým hráčom na mieru.

Rozhodujete sa medzi korčulami Bauer Vapor 1X a Bauer Vapor X800? Vapor 1X patrí medzi vrcholové modely tohtoročnej sezóny. Vapor X 800 je tretí najvyšší model v tomto rade, vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre vrcholových športovcov, tieto korčule sú o niečo lacnejšie ako top model Vapor 1X.

Model korčúľ Vapor 1X je vybavený novým holderom Tuuk Lightspeed Edge, ktorý je o 3 mm vyšší ako u predchádzajúcich modelov. Nové unikátne uchytenie noža umožňuje jeho rýchlu výmenu. Je možné dosiahnuť väčší náklon v oblúku. Nôž Tuuk LS4 má povrchovú úpravu, korčule vydržia dlhšie nabrúsené. Vapor X 800 je vybavený nožom Tuuk LS2. Korčule Vapor X 800 je možné vytvarovať v špeciálnej peci presne na nohu hráča, čo hráčom poskytne maximálny komfort, s ktorým sa doteraz nestretli.

Pri korčuliach Vapor 1X je použitá najmodernejšia technológia SPEED PLATE umožňujúca individuálne vytvarovať vložku. Korčule pevne obomknú nohu a stane sa jej súčasťou, hráč získa lepšiu stabilitu, korčule umožňujú výbušnejší štýl korčuľovania a možnosť dosiahnuť veľkú rýchlosť v krátkom čase.

Model 1X prináša hokejistom aj komfortnú výstelku s technológiou 37.5, ktorá reguluje teplotu tela. Rýchloschnúca tkanina udržuje nohy v suchu a uzamknuté v korčuli.

Rozdiel medzi korčulami je tiež v jazyku. Jazyk korčulí Vapor X 800 je vystužený polyuretánom, čo zlepšuje ochranu nohy v oblasti priehlavku. 1X majú ľahký filcový jazyk vystužený tvarovateľným Curv kompozitom, s oveľa vyššou ochranou nohy oproti ostatným modelom korčúľ. Technológia jazyka výrazne znižuje váhu celej korčule.

Obujte si svoje nové korčule Bauer Vapor a pripravte sa k vrcholovým výkonom pri hre hokeja.

 

Výsledek obrázku pro BAUER BTH19 VAPOR 2X PRO SKATE

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie