1 hodnotenie

Hokejová bránka Winnwell Heavy Duty 72 "

Pre výbornú hru je tu pripravená hokejová bránka Winnwell Heavy Duty 72 ", práve táto bránka je pripravená pre streľbu pukom. Tréningová bránka Winnwell Quik Net Heavy Duty s veľkosťou 72" má najrobustnejší konštrukciu skladacích gólov v Európe. Priemer trubiek má 5 cm a šírka plášťa je 1,6 mm a práve tieto rozmery sú dôkazom kvality. Skladací bránka určená pre streľbu hokejovým pukom. Bránka má pevnú a stabilnú konštrukciu, je obľúbenou pomôckou pri tréningu streľby a ďalších hier.

Skladom
Kód: 812
Značka: WinnWell
€279,37 €230,88 bez DPH
Kategória: Hokejové bránky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 19 kg
heavy duty hokej live
Akcia Novinka Tip

Hokejová bránka Winnwell 72 "Heavy Duty je veľkostne presnou kópiou klasickej hokejové bránky. Extra odolné rúrky umožňujú streľbu pukom. Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou "Snap Clip" systému, ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte gól počas niekoľkých minút. Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé diely a uložiť späť do škatule.

Hokejová bránka Winnwell 72 "Heavy Duty je top modelom tréningových gólov. V čom je bránka Heavy Duty lepší? Rozdiel je predovšetkým v odolnosti materiálu, z ktorého sú vyrobené tyče bránky. Pri modeloch "klasických" bránok Winnwell sú drobné odreniny a preliačiny takmer samozrejmosťou. Pri tejto bránky tomu tak zďaleka nie je. Konštrukcia je oveľa odolnejší a tvrdšie (celkovo je bránka tiež o veľa ťažšie, čo prispieva k výbornej stabilite). Životnosť bránky je tak o veľa predĺžená, môžete v pokoji trénovať aj niekoľko sezón!

Pevná polyesterová sieť, ale aj tyče bránky sú z odolného materiálu. Ako je uchytená sieť? Sieť je u tohto modelu uchytená pomocou šnúrky.

Spolu s bránkou Heavy Duty odporúčame zakúpiť tiež streleckú plachtu Heavy Duty 72 " . Spojením týchto dvoch tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie pre nácvik hokejových zručností.

Detailné informácie:

  • Rozmery: 72 "x 48" x 32 "(183cm x 122cm x 81cm)
  • Vhodná pre streľbu hokejovým pukom
  • Odolné rúrky s priemerom 2 "(5cm) vpredu a 1,5" (3,8 cm) vzadu
  • "Snap clip" konštrukcia - pre zostavenie nie je treba náradie, jednotlivé kusy sa len zacvaknú k sebe
  • Odolná polyesterová sieť
  • Váha 27,7 kg

ODPORÚČAME:

Spolu s bránkou odporúčame zakúpiť tiež streleckú plachtu Heavy Duty alebo Streleckú dosku . Spojením týchto dvoch tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie a podmienky pre nácvik hokejových zručností.

Strelecká plachta Winnwell Accushot 72

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie