1 hodnotenie

Hokejová bránka WinnWell 72 "

Tréningová bránka WinnWell 72 ". Predstavujeme vám hokejovú bránku, ktorá má pevnú a stabilnú konštrukciu. Jedná sa o super pomôcku pre tréning počas letných mesiacov. Súčasťou balenia je aj pevná polyesterová sieť. Streetová bránka kanadského výrobcu Winnwell, ktorú možno použiť na florbal, futbal , hokejbal a ďalšie športy.

Skladom
Kód: 40
Značka: WinnWell
€104,82 €86,63 bez DPH
Kategória: Hokejové bránky
Záruka: 2 roky
Qvick net hokej live
Novinka Předobjednávka

Skladacie tréningová bránka WinnWell v oficiálnej veľkosti IIHF (72 ") je presnou kópiou klasické hokejové bránky, vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii je skvelou pomôckou pri tréningu. Výborná bránka so sieťou vhodná pre tréning. Kvalitné bránka kanadského výrobcu Winnwell s rozmermi 183cm x 122cm x 81cm . Hokejová bránka Winnwell 72 "je veľkostne presnou kópiou klasickej hokejové bránky.

Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou "Snap Clip" systému, ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte gól počas niekoľkých minút. Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé diely a uložiť späť do škatule.

Hokejová bránka Winnwell 72 "je alternatívou k bránke Winnwell Quik Net 72" . Ide o lacnejšie bránku v oficiálnej veľkosti (72 "). Lacnejšie je bránka vďaka systému uchytenia siete. Sieť je u tohto modelu uchytená pomocou šnúrky. Pri skladaní bránky musíte šnúrku prevliecť všetkými očkami, ktoré sú umiestnené po obvode konštrukcie.


Pevná polyesterová sieť, ale aj tyče bránky sú z odolného materiálu. U kovovej konštrukcie bránky sa však musí počítať s tým, že pri tvrdých strelách dospelých hráčov sa môžu objaviť preliačiny, alebo pozostatky od nárazu pukov. Môžete však trénovať a bránku používať ďalej, tieto kozmetické zmeny na funkčnosti bránky nič nemení.

Detailné informácie:

  • Rozmery: 72 "x 48" x 27 "(183cm x 122cm x 68cm)
  • Odolné rúrky s priemerom 1.5 "(3.8cm) vpredu a 1.125" (3 cm) vzadu
  • "Snap clip" konštrukcia - pre zostavenie nie je treba náradie, jednotlivé kusy sa len zacvaknú k sebe
  • Odolná polyesterová sieťODPORÚČAME

Pokiaľ zháňate ešte odolnejšie hokejovú bránku, do ktorej budete môcť strieľať hokejovým pukom, potom vám odporúčame hokejová bránka Heavy Duty 72 " , ktorá ponúka ako b
bonus
odolné rúrky s priemerom 1.5 "(3.8cm) vpredu a 1.125" (3 cm) vzadu.

Spolu s bránkou odporúčame zakúpiť tiež streleckú dosku HFL Shooting Pad Extreme . Spojením týchto dvoch tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie a podmienky pre nácvik hokejových zručností. A ak chcete svoj set ešte vylepšiť, kúpte si tiež hokejový nahrávacej One-Timer . Vďaka tomu totiž dostanete neoceniteľnú možnosť strieľať na bránku hneď z prvej. Vďaka tomu tak budete oproti svojim súperom o veľa skúseností napred!


Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie