Neohodnotené

G1 Slideboard - Total Player PRO Extreme 1.5x3m

G1 Slideboard - Total Player PRE Extreme 1.5x3m Skvelá tréningová pomôcka pre tréning korčuľovanie, Body Core, stickhandling a streľby v jednom!
Skvelá tréningová pomôcka pre tréning korčuľovanie, Body Core, stickhandling a streľby v jednom!

Skladom
Kód: 657
€683,94 €565,24 bez DPH
Kategória: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky

Predstavujeme ultimátne bočne - rotačné športové trenažér-najväčšie na svete (1.5mx 3m) G1 slideboard je najuniverzálnejší Športové pomôcka na trhu! Skvelé pre všetkých športovcov!

Univerzálny tréningový systém pre všetkých, ktorí sa chcú zlepšiť v technike korčuľovania, posilniť svalstvo, zvýšiť kondíciu alebo len schudnúť. Trénovať na Slideboardu môže profesionálny hráč, dorastenec, začínajúci hokejista alebo možno využívať vo fitness centre pre skupinové, prípadne individuálne lekcie zamerané na posilňovanie alebo kardio. Rovnako ho využije CELÁ RODINA DOMA v obývacej izbe!

Jediný Slideboard na svete, na ktorom možno trénovať korčuľovanie, streľbu, stickhandling, prihrávku, vhadzovanie ... od klasickej verzie Extreme sa odlišuje 2 nahrávač, ktoré možno voliteľne posúvať či uplně vytiahnuť a rotačnými diskami, ktoré slúžia k laterálnemu korčuľovanie. Jednoduc si zvolíte trasu, po ktorej chcete korčuľovať vpred a vzad. Pri tomto spôsobe korčuľovaní NAMA ďaleko viac svalových skupín.

Obsahuje patentované rotujúce disky. Ponúka najvšestrannejší tréning rovnováhy a koordinácie. Umožňuje neobmedzený pohyb pri zmene smeru s využitím dokonalé techniky. Pomáha rozvíjať skryté hlavné svaly, ktoré ostatní produkty nemôžu ponúknuť. Veľkou výhodou G1 Slideboardu je možnosť prenosu. Ľahko sa zroluje.

Skvelá tréningová pomôcka pre techniku korčuľovania. Už po pár hodinách tréningu spoznáte rozdiel. Neposilňuje len nohy, ale aj CORE (stred tela), ktorý je dôležitý, ale zanedbávaný.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke: www.Goaler1.eu

Balenie obsahuje:

- 2 bočnice na odraz / zastavenie
- 2 rotačné disky
- 1 pár návlekov
- popruh na skladovanie a tašku na prenosPrihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie