Neohodnotené

G1 Slideboard PRE Extreme 1.5 mx 3 m

G1 Slideboard PRE Extreme
Predstavujeme ultimátnej, bočne - rotačné športové trenažér - (1.5 mx 3 m). G1 slideboard je najuniverzálnejší športové trenažér! Skvelé pre všetkých športovcov. Perfektná pomôcka nielen pre tréning správnej techniky korčuľovania, ale možno využívať pre fitness alebo posilňovací tréning.

Na otázku
Kód: 654
€725,76 €599,80 bez DPH
Kategória: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky

Ponúka najvšestrannejší tréning rovnováhy a koordinácie. Umožňuje neobmedzený pohyb pri zmene smeru s využitím dokonalé techniky. Pomáha rozvíjať skryté hlavné svaly, ktoré ostatní produkty nemôžu ponúknuť. Veľkou výhodou G1 Slideboardu je možnosť prenosu. Ľahko sa zroluje.

Výborná fitness pomôcka, kompletné cvičebný nástroj a tréningový koncept v jednom! Používať tento tréningový systém môže CELÁ RODINA v pohodlí domova alebo Profesionálny hokejový klub. Ku každému G1 Slideboardu je pribalené špeciálne tréningové DVD!

Skvelá tréningová pomôcka pre techniku korčuľovania. Už po pár hodinách tréningu spoznáte rozdiel. Neposilňuje len nohy, ale aj CORE (stred tela), ktorý je dôležitý, ale zanedbávaný.

Na slideboardu možno trénovať korčuľovanie, streľbu, stickhandling, prihrávku, vhadzovanie ...

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke: www.Goaler1.eu

Balenie obsahuje:

2 bočnice na odraz / zastavenie,
1 pár návlekov,
popruh na skladovanie a tašku na prenos,
tréningové DVD.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie