Neohodnotené

FLOWIN® PILATES edícia

Tento produkt je určený prevažne priaznivcom pilates, ktorí by chceli svoje cvičenie oživiť novými nápadmi a typy.

DVD FLOWIN ®   PILATES I.

Ladné, posilňovacie a naťahovacie cvičenia zamerané na hlboký stabilizačný systém a súlad s dychom. Je vhodné pre správne držanie tela, vyrovnanie svalových dysbalancií, koordináciu pohybu, správnu funkciu chrbtice a formovanie postavy. V koncepte FLOWIN ®   PILATES využívame cvičebnú pomôcku FLOWIN ®, ktorá nám niektoré cviky pilates uľahčí v ich plynulosti, iným pridá na obtiažnosti, ale predovšetkým je oživí a obohatí.

DVD je zamerané na správne postavenie celého tela, posilnenie hlbokého stabilizačného systému, medzilopatkových a veľkých chrbtových svalov, a tiež pretiahnutie zadných strán stehien.

Skladom
Kód: 13
Značka: Flowin
€202,43 €167,30 bez DPH
Kategória: Flowin podložka
Záruka: 2 roky
flowin pilates
Akcia Novinka Tip

FLOWIN ®   SPORT

Rolovateľná doska, dodáva sa s cestovným obalom a piatich podložkami (pod kolená, ruky a chodidlá), tréningovým manuálom a DVD obsahujúcim tri rôzne tréningové programy. Vhodný ku cvičenie doma alebo niekde na cestách.
FLOWIN ®   SPORT by mal byť používaný len na hladkých vodorovných plochách, ideálne na tvrdých podlahách a mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Flowin® Sport je dodávané s podložkami (1x knee, 2x foot, 2x hand) a ďalej s unikátnym prístupom k online tréningu.
Tiež je možné si k tovaru dokúpiť doplnky FLOWIN ®.

Upozornenie: Tento produkt by nemal byť používaný vo vonkajšom prostredí (záleží na povrchu) a nemal by byť vystavovaný po dlhšiu dobu slnečnému žiareniu a vysokým teplotám.

parametre

hmotnosť: 3 kg
Obsah balenia: 1x rolovateľná doska 140 × 100 cm
1x unikátny kód pre online trenink
1x manuál
2x podložka pod chodidlá
2x podložka pod ruky
1x podložka pod kolená
1x cestovný obal
1x DVD FLOWIN ®   PILATES I.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie