Neohodnotené

Elektrická kolobežka Nanrobot LS7+

Je nám cťou predstaviť vám najnovší prírastok do rodiny prémiových elektrických kolobežiek. Nanrobot LS7+ nie je len novou vlajkovou loďou prémiovej značky Nanrobot, ale doslova šliape po povrchu rebríčka najlepšia elektrická kolobežka na svete. Sofistikovaná sila či už v meste alebo v teréne spolu s masívnou konštrukciou z najkvalitnejších materiálov, prepracovanou do najmenšieho detailu. S touto mašinou v čierno-červenej farbe a nezameniteľným podsvietením budete vždy stredobodom pozornosti! Napájanie tohto krásneho stroja zaisťuje 60V 40AH batéria s článkami LG a veľkolepý výkon v dvoch elektromotoroch je až neuveriteľných 4800W, maximálna rýchlosť do 110km/h. S takou rýchlosťou budete doslova kráľ všetkých ciest.

3-7 dní
Kód: 9682
Značka: Nanrobot
€2 227,13 €1 840,60 bez DPH
Kategória: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky

Elektrická kolobežka Nanrobot LS7+ oproti svojim konkurentom vyniká vynikajúcou výbavou a konštruktéri tiež nezanedbali celkovú bezpečnosť. Elektrická kolobežka má predinštalovaný tlmič riadenia, ktorý pomáha zaistiť ideálnu bezpečnosť a stabilitu pri vysokých rýchlostiach a eliminovať tzn. „wobbling“. Tento doplnok pri výkonných elektrických kolobežkách je doslova nutnosť a majitelia takýchto strojov ich musia dokupovať. Vašu bezpečnosť ďalej zvyšujú hydraulické kotúčové brzdy značky NUTT v spojení s brzdovými kotúčmi s priemerom 160 mm na prednej aj zadnej náprave.

Konštruktéri Nanrobot tiež mysleli na zabezpečenie mašinky, ktorá má integrované diaľkové ovládanie a umožňuje elektrickú kolobežku uzamknúť proti krádeži.

Elektrická kolobežka je vybavená mimoriadne dobrým reakčným časom a prstom nastaviteľným akcelerátorom. Elektrický skúter má navyše tuhostne nastaviteľné odpruženie na prednej a zadnej náprave, ktoré je možné meniť podľa uváženia užívateľa.

Jedna z najväčších lítiových batérií na svete s kapacitou 40 Ah/60 V/2 400 Wh uloženej energie vám umožní prekonať vysoké vzdialenosti na jediné nabitie. Na rozdiel od iných značiek elektrických kolobežiek, Nanrobot poskytuje vo svojej špecifikácii predpokladanú vzdialenosť na jedno nabitie, ktorá je reálne dosiahnuteľná aj pre bežného Európana.

Nanrobot LS7+ môže uraziť vysokou rýchlosťou a veľkým zaťažením až 50-60 km. Maximálny dojazd výrobca určil na 72km, tento dojazd sa dá samozrejme ekonomickou jazdou ešte predĺžiť a výrobca si nechal dostatočnú rezervu v parametroch.

Elektrická kolobežka obsahuje LED svetlá s diaľkovým ovládaním a niekoľkými režimami, inteligentný ovládač, luxusný farebný LED displej, pevný rám z hliníkovej zliatiny a veľmi dlhú a širokú nástupnú plochu alebo „deck“ pre maximálne pohodlie pri jazde.

Elektrická kolobežka disponuje tromi jazdnými stupňami.

Prvý jazdný stupeň je regulovaný do 30km/ha tento jazdný režim je vyladený pre typické a pohodové výlety ale aj bezpečnú jazdu po meste.

Pre druhý jazdný režim to je už 70km/ha pre dlhé a dynamické jazdy tu máme jazdný stupeň číslo tri, kde obmedzovač zastaví až pri 100km/h.

Elektrická kolobežka Nanrobot LS7+ sa radí medzi vysokovýkonné stroje, ktoré sú určené hlavne pre skúsených a dospelých jazdcov. Využitie kolobežky je takmer neobmedzené a jazda po akomkoľvek povrchu je doslova zážitok. Nemusíte sa však také sily obávať, Nanrobot LS7+ má vyladené jazdné režimy aj pre menej skúsených jazdcov. Prémiová elektrická kolobežka je teda prakticky pri bežnom využití oveľa bezpečnejšia ako lacnejšie modely. Bezpečnosť pri prémiových modeloch sa skladá z použitých materiálov, kvalitného odpruženia vysokého dôrazu na kontrolu kvality a vyváženie skútra.

Výkon: 4800W

Max. Dojezd: 72Km

Max. Rýchlost: 110Km/h

Nosnost: 150Kg

 

Informacie o záruke najdete tu: Záruka

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie