Neohodnotené

champion Tatami

Kvalitná podložka na cvičenie, z odolnej, nekĺzavé EVA peny. Vhodné pre školy, telocvične, fitness centra i do domácnosti.

Skladom
Kód: 6063
€26,31 €21,74 bez DPH
Kategória: Tréninkové pomůcky

tatami   je pôvodne izolačná podložka na podlahu obytných miestností používaná v Japonsku. Neskôr sa v Japonsku toto označenie začalo využívať aj pre podložky používané pri džude, kde slúžili ako žinienka aj ako vymedzenie plochy pre zápas. Dnes už sa ale tatami využívajú pri všetkých športoch, kde sa cvičí naboso a kde je potrebná odolný, trvanlivý, nekĺzavý a zdravotne nezávadný materiál s primeranou tvrdosťou a ľahkou údržbou. A presne také je aj tatami Merco Champion. Tatami Merco Champion sú ľahké celopěnové dosky z EVA peny s vysokou hustotou, každá s rozmerom 104 x 104 cm (vrátane hrán) so štruktúrovaným povrchom, v dvojfarebnom prevedení as možnosťou výberu hrúbky 2 cm, 3 cm alebo 4 cm podľa potrieb užívateľa. Všetky varianty tatami Merco Champion sú po celom svojom obvode vybavené ukončovacie hranou a predovšetkým vysoko odolnými zámky / spojmi, ktoré do seba perfektne zapadajú, a ktoré sa ani pri častom skladanie nelámu a nedeformujú. Tatami Merco Champion so svojím spracovaním a kvalitou vyrovnajú najznámejším svetovým výrobcom a sú teda vhodné nielen do rehabilitačných zariadení, telocviční, wellnes a fitnes centier k bežnému cvičenie, joge, aerobicu ... atď., Ale aj pre tréningy a súťaže v bojových športoch ako sú napríklad karate, džudo, taekwondo, kick-box a MMA. Tatami Merco Champion sa predávajú po jednom kuse, aby si každý mohol setavit tvar a rozsah plochy podľa vlastných potrieb.

Upozornenie: Tento model nie je možné kombinovať s iným modelom Tatami žineniek kvôli rozdielnym zámkom!

Kartónové balenie tatami Merco Champion:
- 4 cm (5 ks / 20 kg / 105 x 105 x 23 cm)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie