Neohodnotené

Bránka + nahrávač + Strelecká doska Pad Pro

Set nové hokejové bránky Winnwell 72 "s bočnou sietí je veľkostne presnou kópiou hokejové bránky. K bránke sme pridali tiež veľmi obľúbenou streleckú dosku v strednej veľkosti Shooting Pad Pre na ktorú môžete pripevniť hokejový nahrávacích One-Timer, ktorý do tohto setu pridaný.

Skladom
Kód: 634
Značka: WinnWell
€546,22 –38 % €339,70 €280,74 bez DPH
Kategória: Tréningové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30 kg
Kopie návrhu Kopie návrhu reklamní koláž (20)
Novinka Předobjednávka
ZADARMOZADARMO €546,22 –38 %

Nová hokejová bránka Winnwell 72 "s bočnou sieťou

Nová hokejová bránka Winnwell 72 "s bočnou sietí je veľkostne presnou kópiou klasické hokejové bránky, navyše je doplnená o postranné siet, ktorá je veľmi praktickou pomôckou pre všetkých, ktorí nemieri medzi tyče. Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou "Snap Clip" systému, ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte gól počas niekoľkých minút. Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé diely a uložiť späť do škatule.

Kanadský výrobca novej bránky WinnWell 72 "patrí medzi najlepší výrobca hokejových bránok na svete, ktoré sú charakteristické najmä svojou odolnosťou použitých materiálov.

Sieť v bránke je u tohto modelu uchytená pomocou lanka na šnurovanie, vďaka ktorým výborne sieť upevníte a hlavne jej upevníte rýchlo a ľahko. S šnúrkou si "pohráte" tiež u prichytenie bočníc, ktoré chytajú prekročeniu puky a balóniky. Niet sa však čoho báť. Prevlečením šnúrky okolo bočníc a konštrukcia bránky bočnice perfektne upevníte a môžete začať trénovať. Počas niekoľkých minút je bránka 100% pripravené k streľbe.

Pevná polyesterová sieť, ale aj tyče bránky sú z odolnejšieho materiálu, než predchodca modelu Quik Net. U kovovej konštrukcie bránky sa však musí počítať s tým, že pri tvrdých strelách dospelých hráčov sa môžu objaviť pozostatky od nárazu pukov. Môžete však trénovať a bránku používať ďalej, tieto kozmetické zmeny na funkčnosti bránky nič nemení.

Spolu s bránkou odporúčame zakúpiť tiež streleckú plachtu Winnwell Accushot 72 " . Spojením týchto dvoch tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie a podmienky pre nácvik hokejových zručností.

  • Rozmery: 72 "x 48" x 30 "(183cm x 122cm x 75cm)
  • Odolné rúrky s priemerom 2 "(5cm)
  • "Snap clip" konštrukcia - pre zostavenie nie je treba náradie, jednotlivé kusy sa len zacvaknú k sebe
  • Rýchle pripevnenie siete
  • Odolná polyesterová sieť

Strelecká hokejová doska na streľbu Shooting Pad Pro (150 x 75 cm)

HFL Shooting Pad Pro je špeciálna plastová doska s prímesou špeciálnych polymérov obsahujúce umelý ľad pre nácvik streľby a stickhandling. Kĺzavosť dosky je porovnateľná s klasickým ľadom. Rozmery sú 1,5x0,75 metra.

Pri použití OneTimer nahrávača získate skvelú možnosť streľby z prvej.

One-timer nahrávač

Nový One-Timer nahrávač je perfektný pomôcka pre hráčov, ktorí hľadajú tréningovú pomôcku pre zlepšenie prihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráči simulovať herné situácie v pohodlí vlastného domova alebo kdekoľvek mimo ľad. Pomocou nahrávača zlepšíte prihrávky, príjem puku a streľbu z prvej. Už nebudete mať tvrdé ruky. Po pár tréningoch uvidíte rozdiel.


One-Timer jednoducho pripevníte na streleckú dosku, stickhandling plochu, umelý ľad alebo podlahu. Tréning prihrávky nebol nikdy jednoduchšie. Posuňte vaše schopnosti na ďalšiu úroveň.


One-Timer má skvelé vlastnosti v porovnaní s cenou!


Obsah balenia nahrávač:

  • 1x One-Timer
  • 1x náhradný reflexný pás
  • 2x samostatné špeciálne skrutky pre jednoduché pripevnenie na streleckú dosku alebo podlahu


Spolu s týmto setom odporúčame zakúpiť tiež streleckú plachtu Winnwell Accushot 72 " . Spojením týchto tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie a podmienky pre nácvik hokejových zručností.


Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie