Tréninkové pomůcky pro hokejisty, střelecké desky

strelecka_deska_3034_1-p

Silná vôľa, hokejové nadanie, poctivá drina s tréningovými pomôckami. Tak sa rodia hokejové legendy. Bez cviku nie je šampióna a preto je potrebný pravidelný tréning s použitím tréningových hokejových pomôcok. Chalani, ktorí začínali s hokejom pred mnohými rokmi, nemali k dispozícii tréningové hokejové vybavenie ako dnes. Medzinárodný záujem o hokej naštartoval veľký boom aj medzi výrobcami tréningových pomôcok k hokeju. Hokejisti vďaka dostupnosti kvalitných tréningových pomôcok na hokej môžu dnes trénovať aj v domácom prostredí, a venovať tak hokejovej príprave oveľa viac času.

Tréningové dosky pre hokejový tréning na suchu - Shooting Pad

Vášnivý hráč hokeja si nenechá ujsť žiadnu príležitosť na tréning. Moderné tréningové pomôcky umožňujú tréning aj v domácom prostredí, v prírode, či na betónovom ihrisku. Trénovať môžete bez hokejovej výstroje aj v tropických teplotách.

 

Novinkou medzi tréningovými pomôckami sú dosky na streľbu Shooting Pad.

Hokej je kolektívna hra a tréning na ľade je najmä o súhre hráčov. Je veľmi dôležité, aby bol tím dokonale zohraný. Nezostáva veľa času venovať sa každému hráčovi jednotlivo. Tréningové pomôcky na streľbu Shooting Pad je možné používať na klzisku aj mimo neho. Hráč sa môže zdokonaľovať nielen v streľbe na bránku. Shooting Pad je špeciálne navrhnutá tréningová pomôcka, vďaka ktorej hráči vylepšia svoje prihrávky spoluhráčom, natrénujú kľučky a zdokonalia sa aj v korčuľovaní.

Doska Shooting Pad je dostupná v troch variantoch.

Pre mladších a menej skúsených hráčov je vhodný variant Shooting Pad Junior.

Stredná varianta Shooting Pad Pro je rovná doska, ktorej klznosť je podobná ako na ľadovej ploche. Obsahuje častice, ktoré sa používajú pri výrobe umelého ľadu.

Najväčší variant, tréningová strelecká doska Shooting Pad Extreme má rozmery 3 x 1,5 metra. Dosku je možné ľahko zrolovať, čo umožňuje jej pohodlný transport. Tréningovým doskám nevadí prach, škrabance a odreniny.

K streleckým doskám Shooting Pad odporúčame doplniť nahrávač One Timer Passer, čím získate kvalitnú tréningovú sadu. Šikovnou tréningovou pomôckou je aj nahrávač PassMaster, ktorý nahradí spoluhráča.

 

Tréningové pomôcky na posilnenie celkovej kondície

Pretože hokej je oveľa viac ako korčuľovanie na ľade, ideálne s je posilňovať celé telo, aby bol hokejista vo vynikajúcej fyzickej kondícii. Medzi tréningovými pomôckami v našom eshope nájdete balančné pomôcky pre rozvoj koordinácie pohybu, ktoré je možné použiť aj u detí či seniorov trpiacich poruchou rovnováhy.

Posilňovacie laná, plyometrické stroje či závesné posilňovacie systémy, všetky tieto pomôcky Vám pomôžu zoceliť vaše telo a uspieť v tvrdom svete športu, najmä hokeja.

K nácviku hokejovej techniky môžete použiť aj domáce klzisko a hokejové bránky, v našom eshope ponúkame výhodne sety tréningových pomôcok. Teraz už nemusíme trénovať iba na ľadovej ploche.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie