1 hodnotenie

AB16 SKILLS TRAINING SYSTEM

Systém AB16 Skills Training System je navrhnutý tak, aby transformoval vaše schopnosti s pukom. Či už ste začiatočník alebo pokročilý hráč, tento tréningový balíček raketovo zvýši vašu manipuláciu s hokejkou, reakčný čas a schopnosti prihrávania. Cvičte s priloženým Sprievodcom tréningu zručností a zvyšujte obtiažnosť, ako budete v tréningu postupovať. Ste pripravení stať sa tvorcom hry?

Na otázku
Kód: 9408
€259,59 €214,54 bez DPH
Kategória: Tréningové sety
Garage059 900x900 crop center
Novinka Tip

►Navrhnuté Aleksanderom Barkovom & HockeyShot, aby zlepšilo vaše schopnosti manipulácie s hokejkou a prihrávok.
►Zahŕňa 10 dlaždíc All-Star Dryland s patentovaným, symetrickým klipovacím systémom pre rýchlu montáž a ľahké odstránenie.
►Rôzne úrovne intervalov na Reactive Sniper vás pri práci vyzývajú k zlepšeniu manipulácie s paličkami a reakčnej doby.
►Edge Rebounding Foam passer je možné ľahko nalepiť na Puck Stopper Edging.
►Stativ Reactive Sniper vám umožní nastaviť kdekoľvek pre lepší tréningový zážitok.
►Nahrávač Edge Rebounding Foam sú vyrobené z odolnej peny s vysokou hustotou, aby vracali prihrávky s presnosťou a rýchlosťou.
►Obsahuje vlastné farebné samolepky AB16 pre nastavenie tréningovej plochy.
►Reactive Sniper je napájaný tromi (3) batériami AA alebo nabíjacím káblom Micro USB (batérie a kábel nie sú súčasťou dodávky).
►Online program školenia zručností. ?

ROZDELENIE PRODUKTOV
V tomto videu produktový manažér Daniel Porter sumarizuje niektoré funkcie AB16 Skills Training System a prečo vám tréningová sada pomôže zlepšiť vaše všestranné zručnosti a zlepšiť vaše schopnosti manipulácie s hokejkou:

ALEKSANDER BARKOV FLORIDA PANTHERS

"S AB16 Skills Training System som naozaj spokojný. Umožňuje mi pracovať na mnohých rôznych zručnostiach doma. Je naozaj jednoduché a rýchle ho nastaviť a rozložiť, takže ho môžem nosiť kamkoľvek. Pomáha mi zdokonaliť manipuláciu s hokejkou, prihrávaním." , streľba a reakčná doba."

Snímek obrazovky 2022-01-05 103938

V tomto videu produktový manažér Daniel Porter sumarizuje niektoré funkcie AB16 Skills Training System a prečo vám tréningová sada pomôže zlepšiť vaše všestranné zručnosti a zlepšiť vaše schopnosti manipulácie s hokejkou!

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie