1 hodnotenie

3 Ball Set

Speedball, SkillzBall a MuscleBall v sete 3 loptičiek vám pomôžu rozvíjať vašu rýchlosť a získať tak bleskurýchle ruke!

Na otázku
Kód: 28
€30,22 €24,98 bez DPH
Kategória: Stickhandling pomůcky
Záruka: 2 roky
ccm stickhandling 3 ball set muscle 1
Akcia Tip

3 Ball Set

Prečo 3 rozdielne stickhandling guličky?

Existujú dôvody - každý má inú váhu. Začnite s MuscleBall - posilňujte špecifické hokejové svaly a správnu techniku v zápästí. Pomocou ťažkej váhy pomalými ťahmi zdokonaľujte stickhandling techniku.

Potom prejdite na SkillzBall - zdokonaľujte sa a staňte sa majstrami v práci s palicou.

A nakoniec trénujte s Speedball - tu je priestor pre rýchlosť, rozvíjajte bleskurýchle ruky, uvidíte ten rozdiel!

Speedball

Pomáha rozvíjať blesku-rýchle ruky. Používajte ju doma, na príjazdovej ceste, v garáži alebo na inom tvrdom, hladkom povrchu. Speedball je ľahší ako puk! Váha 60 gramov.

SkillzBall

Off-ice lopta pre stickhandling, ktorý sa neodráža a neposkakuje na tvrdom povrchu. Skvelá pomôcka, ktorá má dodávať pocit, ako by ste mali na palici puk.

MuscleBall

Posilňujte špecifické hokejovej svaly a správnu techniku v zápästí. Pomocou ťažkej váhy pomalými ťahmi zdokonaľujte stickhandling techniku.

MuscleBall je navrhnutý tak, aby hráči museli pracovať na správnej stickhandling technike veľmi pomaly. Pomáha rozvíjať hokejovej svaly. Váha 535 gramov. Kombinácia SkillzBall, ClearBall. Speedball

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie